Większa waga oznacza gorszą sylwetkę ?

Większa waga oznacza gorszą sylwetkę ?

 

Moje Drogie Panie!

W nas kobietach dominuje przekonanie, że mniejsza waga, to lepsza figura,zgadza się ?. Oczywiście jesteśmy w błędzie, z którego tak naprawdę ciężko się wydostać. Niewiele fit inspiratorek dzieli się swoją wagą. Wydaje nam się, że ważą co najwyżej 50 kilogramów, a w końcu doznajemy szoku.Jedna z motywatorek ma na wadze liczbę sześć z przodu i wspaniałą figurę. Brzmi nieracjonalnie? Tak właśnie jest! Poznajcie Emmę O’Neill.

Emma jest bardzo młoda dziewczyną ma dopiero 22 lata, a już jest podziwiana na całym świecie. Jej konto na instagramie obserwuje prawie 200 tysięcy osób. Jak większość z nas, Emma też miała w swoim życiu “zawirowanie”, które skłoniło ją do korzystania z dietetyka który nie odpowiedzialnie przypisał dietę – 1200 kcal. Na której miała schudnąć, wyglądać jak bogini. Oczywiście jej sylwetka była w trakcie stosowania tej diety chuda i Emma myślała, że tak własnie ma być. Nie miała żadnych kształtów czego później bardzo żałowała.

 

 

W końcu dziewczyna zmieniła swój tryb życia i pokazała, że można się nie głodzić i wyglądać rewelacyjnie! W jaki sposób? Trzeba dostosować swoje zapotrzebowanie kaloryczne do własnego organizmu. Kiedy Emma zmieniła dietetyka i przeszła na dietę powyżej 2000 kcal, jej ciało zaczęło się zmieniać na plus. Miała w końcu sylwetkę nad którą można było pracować.

 

 

Zmiana sposobu myślenia, odżywiania sprawiła również,że dziewczyna nabrała energii takiej, jakiej nigdy w życiu nie miała.  Zaczęła chodzić uśmiechnięta, cieszyć się życiem i pozwalać sobie od czasu do czasu na jakieś jedzeniowe grzeszki bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia.

 

 

Dzięki jednej zmianie jaka zaszła w jej życiu – zwiększeniu ilości zjadanego pożywienia dziennie, Emma przeszła wspaniałą metamorfozę. Przytyła 10 kilogramów ale nabrała wspaniałych kształtów. Jej pośladki, brzuch robią piorunujące wrażenie,a co dopiero na innych facetach ? : )).

Dziewczyny, dużo dziewczyn stosuje jeszcze w tych czasach błędne myślenie i myśli, że niskokaloryczną dietą wypracuje wymarzoną sylwetkę . Mam nadzieję, że będzie ich coraz mniej ! Jeżeli któraś z Was stosuje, to jest ten moment, w którym warto zastanowić się czy naprawdę chodzi Wam po prostu o chudą sylwetkę, której daleko jest do wysportowanej figury.

Pamiętajcie również zawsze o dobrym wyboru dietetyka i trenera : ), jeżeli potrzebujesz akurat trenera indywidualnego lub dietetyczkę posiadamy różne pakiety w najniższej cenie na rynku. A co najlepsze, każde przedłużenie pakietu na kolejny miesiąc, kosztuje mniej niż na samym początku ! : ).

Jeżeli jesteś zainteresowana kliknij w ten > link 

albo przejdź na naszą stronę główną i wejdź w zakładkę pakiety

Pozdrawiamy  zespół Mam-forme : )

Zostaw odpowiedź