Niech zwrócą uwagę na twoje nogi!

Niech zwrócą uwagę na twoje nogi!

Czas przestać ukrywać to co w tobie najpiękniejsze i najseksowniejsze. Zacznij trenować z tym intensywnym treningiem, a efekty zobaczysz szybciej niż myślisz.

Rzeźbi uda i modeluje łydki – kompleksowy trening na perfekcyjne nogi. Ćwicz przynajmniej 3-4 razy w tygodniu. Każdy trening zaczynaj od rozgrzewki. Wykonaj wszystkie ćwiczenia, jedno po drugim. Odpocznij przez minutę i powtórz jeszcze 4 razy. Będziesz potrzebowała skakankę, matę, taśmę oporową i pierścień do pilatesu.

ĆWICZENIE 1 UNOSZENIE NÓG

Załóż taśmę oporową na uda – tuż nad kolanami. Połóż się na lewym boku, kolana zegnij do kąta prostego. Lekko wypchnij biodra do przodu, całe ciało napnij, złącz pięty. Unieś prawe kolano jak najwyżej, angażuj mięśnie cały czas. Opuść do pozycji wyjściowej i powtórz 20x, następnie zmień stronę.

ĆWICZENIE 2 PODNOSZENIE NÓG

Taśmę nałóż na uda, lekko nad kolanami. Przyjmij pozycję jak do pompki damskiej, ramiona pod barkami. Kolana pod kątem prostym. Unoś prawe kolano, na tyle wysoko ile dasz radę. Z każdym ruchem napinaj mięśnie. Pamiętaj o stabilnej pozycji, oddychaj. Opuść do pozycji wyjściowej. Powtórz 20x i zmień nogę.

ĆWICZENIE 3 KROK W BOK

Stań wyprostowana, stopy nieco szerzej niż biodra i opaska umieszczona lekko nad kolana. Lekko ugnij kolana i pochyl się do przodu – to jest pozycja wyjściowa. Zrób kilka kroków w prawo – cały czas utrzymując pozycję wyjściową. Następnie kilka kroków w lewo. Powtarzaj przez 30s.

ĆWICZENIE 4 PRZYSIADY PULSACYJNE

Stań ze stopami szerzej niż biodra. Taśma nad kolanami, zrób głęboki przysiad – pamiętaj biodra w tył, kolana nie wychodzą za linię stóp. Pulsuj lekko góra – dół przez 30 sekund.

ĆWICZENIE 5 Z PIERŚCIENIEM

Połóż się na plecach, umieść pierścień do pilatesu pomiędzy udami. Ręce leżą wzdłuż ciała. Zaciśnij pierścień i podnoś biodra do góry. Powtórz 20x.

 

Zostaw odpowiedź